top of page

Геотекстиль Geodren

Матерiали  /  Геотекстиль  /  Геотекстиль Geodren

Geodren%20N3_edited.png
logo-4k.png

Щільність: 100 - 200 г/м2
Матеріал: поліпропілен
Колір: білий
Тип скріплення: термічна обробка
Можлива ширина рулону: 2.0 - 6.0 м

Наявність уточнюйте

Geodren® PPST — це найкращий нетканий геотекстиль у лінійці Edilfloor, виготовлений із високоміцних поліпропіленових волокон, стійких до ультрафіолету.

Geodren® PPST - це продукт, призначений для виконання функцій фільтрації, сепарації, захисту та дренажу. 

Geodren® PPST доступний у багатьох розмірах (ширина від 1 до 6 м) і вагах (від 70 до 2000 г/м²) відповідно до технічних вимог замовника.

Geodren® PPST гарантує високий рівень продуктивності, чудову довговічність. Він виготовлений відповідно до стандартів ISO 9001 і має обов'язковий знак CE.

 

Функції геотекстилю Geodren:
Армування і розділення   Геотекстиль розділяє шари грунту (наприклад, песок і гравій), запобігає їх змішуванню, що робить конструкцію більш міцною і довговічною.

Фільтрація   Для організації ефективного дренажу використовується дренажна структура (дренажний шар) і жорсткий і прочний геотекстиль. Геотекстилю дренажний шар надійно захищений від засмаги завдяки засилюванню, що забезпечує високу ефективність роботи дренажної системи.

Захист Армуючий ефект прошарку від геотекстилю Geodren досягається за рахунок власної міцності та високого початкового модуля пружності, а також перерозподілу напруги в грунті – передача навантаження з більш завантажених зон на сусідні незавантажені ділянки.

img_1130.jpg
SSL22227.jpg
Edilfloor.jpg
rake-geosünteedid-geotekstiilid-GEODREN-

Слід зазначити, що поверхнева щільність – маса 1 м2 матеріалу (в г/м2) не є показником, що визначає властивості для нетканих геотекстилів. Поверхнева щільність геотекстилю Geodren менша ніж у інших геотекстилів, проте забезпечує більш високі показники при розривних зусиллях, а також знижує трудомісткі при транспортуванні та укладання матеріалу.

 

bottom of page