top of page

ГЕОСИНТЕТИЧНI МАТЕРIАЛИ

Клас будівельних матеріалів, основна складова яких виготовлена з синтетичних або натуральних полімерів. Матеріали цінуються високою якістю, довговічністю, екологічною безпечністю та застосовуються в транспортному, гідротехнічному, промисловому та цивільному будівництві з метою підвищення технічних та механічних характеристик ґрунтів, дорожніх одягів, а також елементів будівельних конструкцій.

Геосинтетичні матеріали в Європі застосовуються вже кілька десятиліть, здійснивши практично революцію у дорожньому, цивільному та спеціальному будівництві. Економічна ефективність і широка сфера застосування геосинтетиків дозволяють по праву вважати їх досить перспективними матеріалами. Виробництво цих матеріалів у світі розвивалося стрімко, і в даний час на світовому ринку пропонується велика кількість різних видів геотекстилів, геосіток, георешіток, геосот, геомембран та геокомпозитів. Всі вони розрізняються за своїм призначенням, складом вихідної сировини, технологією виготовлення, фізико-механічними характеристиками, технічними параметрами і т.п.

Перевагами використання геосинтетичних матеріалів є висока надійність, зручність у транспортуванні та зберіганні, простота при укладанні, низька собівартість та рентабельність. Зведене до мінімуму втручання у навколишнє середовище робить геосинтетики екологічно безпечними та ефективними, що у наші дні є необхідною якістю будівельних матеріалів.

качество.png
shield эко.png
shield долговечность.png

Геосинтетики застосовуються у всіх галузях будівництва та благоустрою, але до вибору того чи іншого матеріалу потрібно підходити дуже уважно. Слід враховувати властивості полімеру, з якого виготовлений геосинтетик, проаналізувати, які навантаження зазнаватиме матеріал, вивчити склад грунту та порівняти багато інших аспектів. Використання геосинтетичних матеріалів під час спорудження доріг надає інженерам різні проектні рішення, які дозволяють поліпшити характеристики дороги з погляду економіки. Геосинтетичні матеріали можуть бути використані при спорудженні та реконструкції мощених доріг для армування, поділу, фільтрації та дренажу. Також вони використовуються як конструктивний компонент, що забезпечує контроль за пошкодженнями, що викликаються будівельною технікою.

Экономическая целесообразность геоматериалов доказана временем и практическим применением. Использование армирующих материалов позволяет сэкономить до 40% зернистых и песчаных наполнителей дорожной конструкции, что в сочетании с транспортными расходами значительно снижает стоимость всего строительного объекта. Для строительства используются местные грунты, которые, при правильном армировании геоматериалами, обеспечивают заданную техническими условиями прочность и качество выполненных работ.

Сучасні рішення з метою забезпечення найефективнішої роботи конструкції передбачають комплексне використання різних типів геосинтетиків, кожен із яких виконує певне функціональне призначення. Основні сфери застосування геосинтетиків:

118918-200.png
357-3572726_train-png-vector-train-vecto
crane-vector-icon.png
16-169651_logo-vector-graphics-royalty-f
stock-vector.png
pngtree-cottage-home_edited.png

автодорожнє та залізничне будівництво
будівництво аеродромів
промислове будівництво
цивільне будівництво
будівництво майданчиків під високі навантаження, полігонів ТПВ
зміцнення берега природних та штучних водойм
зміцнення укосів та схилів
ландшафтний дизайн
будівництво басейнів, резервуарів для води чи хімікатів
побудова дренажних та протиерозійних систем
гідроізоляція споруд
влаштування дамб та гребель​​

Геосинтетичні матеріали поділяються на три основні категорії. Вологопроникні геополотна мають властивість вільно пропускати дреновану грунтову воду, затримуючи при цьому мікроскопічні частинки грунту. Завдяки властивостям матеріалів, що фільтрують, вдається уникнути замулювання дренажних систем і продовження їх робочого ресурсу мінімум в два рази. У другу категорію входять вологонепроникні геомембрани, оптимальний, за робочими властивостями, гідроізолюючий матеріал. Мембрани визнані хорошим технічним рішенням для створення протифільтраційних екранів у штучних водоймах і зрошувальних каналах. У третю категорію виділено, звані геокомпозити, поєднують у собі позитивні властивості кількох матеріалів.

Незважаючи на полімерний склад, геоматеріали входять до категорії екологічно безпечних, ця властивість підтверджується європейськими стандартами та будівельними нормативами. Знаходячись у землі, геосинтетики не взаємодіють із оточенням і зберігають робочі параметри протягом кількох десятків років. Монтаж геосинтетичних матеріалів відбувається швидко, що дозволяє оптимально використовувати час роботи протягом будівельного сезону та зменшити залежність від погодних умов. Укладання виконується послідовно з мінімальною затримкою між окремими етапами. Використання геосинтетиків на відміну природних будівельних матеріалів дозволяють скоротити споживання природних ресурсів і захистити довкілля.

Наша компанія спеціалізується на постачанні різних видів геосинтетичних матеріалів вже понад шість років. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки високоякісну та сертифіковану продукцію, а також завжди готові запропонувати найвигідніші умови та терміни постачання. Завдяки немалому досвіду, допоможемо підібрати потрібний матеріал з урахуванням ваших вимог і побажань. На сайті представлені основні марки геосинтетиків від провідних світових виробників, які вже багато разів застосовувалися на об'єктах по всій території України та довели свою ефективність. З радістю відповімо на всі питання, що вас цікавлять, по телефону або через форми зворотного зв'язку.

bottom of page