top of page

Геомембрана

Матеріали  /  Геомембрана

Геомембрана - рулонний синтетичний матеріал в основі виготовлення якого використовують поліетилен з домішками різних стабілізаторів і антиокислювачів, які покращують вихідні характеристики мембрани і надають їй великий ступінь стійкості до негативних факторів. Геомембрана має абсолютну водонепроникність, завдяки чому має широкий спектр застосування в будівництві, а також у сільському господарстві. Виробляють геомембрани з поліетилену високої (HDPE), низької щільності (LDPE), а також полівінілхлориду (PVC). Можуть також використовуватися мембрани, що містять бітум (GSB), полімери (PIB, ECB, CPE) та еластомери (EPDM). Геомембрани бувають одношаровими, дво- і тришаровими, гладкими і текстурованими, плоскими і профільованими, звареними і склеюваними. Термін експлуатації геосинтетичних мембран становить від 50 років та більше.

Завдяки своїм унікальним ізолюючим властивостям геомембрани часто використовуються при будівництві та рекультивації сміттєвих полігонів, сховищ порожньої породи в шахтах і кар'єрах, золовідвалів ТЕЦ, накопичувачів на фермах, дамбах і протипаводкових спорудах, гребельах, для створення декоративних водойм і облаштування тунелів та підземних паркінгів. Геомембрана дуже зручний та еластичний матеріал, який швидко укладається, екологічно безпечний та стійкий до хімічних речовин.

Високоякісні HDPE, LDPE, ПВХ (ПВХ) гідроізоляційні мембрани. Виконуємо монтаж будь-якої складності. Геомембрана гладка, текстурована, перфорована. Ціни на геомембрану в Києві. Купити з доставкою по Україні.
В наявності: геомембрана HDPE, геомембрана ПВХ, шиповидна геомембрана, геомембрана 1 мм, геомембрана 1.5 мм, геомембрана 2 мм, геомембрана 400, геомембрана 500, геомембрана 600


 

bottom of page