top of page

Геотекстиль термофіксований

Матеріали  /  Геотекстиль  /  Геотекстиль термофіксований

%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE_edited.pn
геот.png

Щільність: 100 - 500 г/м2
Матеріал: поліестер
Колір: білий
Тип скріплення: голкопробивний + термофіксація
Можлива ширина рулону: 2 - 5 м

Наявність уточнюйте

Геотекстиль термофіксований - неткане полотно, що складається з поліефірних ниток, виготовлене голкопробивним способом з додатковою термічною фіксацією для досягнення підвищеної міцності. Термофіксоване полотно має підвищену стійкість до продавлювання та розтягування, що дозволяє йому повноцінно виконувати свою роботу одразу після укладання. Матеріал застосовується як армуючий і розділовий шар між піском, гравієм та іншими частинками для запобігання їх змішування, як фільтруючий шар при облаштуванні дренажних систем і при обмотці дренажних труб, як коренеперервний шар, а також для захисту гідроізоляції від механічних пошкоджень.

Основні функції термофіксованого геотекстилю:

  • армування (зміцнення конструкцій, застосовується при укладанні фундаментів та основ складських, гаражних та інших приміщень, будівництві доріг, естакад, мостів тощо)

  • дренажна та фільтруюча функції (матеріал має хорошу пропускну здатність для води і водночас затримує ґрунт, забруднення)

  • застосовується як розділовий матеріал

  • захисна функція (зміцнення укосів та схилів, що оберігає грунт від ерозії)

Область застосування в залежності від марки геотекстилю

Применение термофиксированный.jpg

Геотекстиль термофіксований високої якості за низькими цінами. Купити у Києві з доставкою по Україні. Щільність від 100 до 600 г/м2. Армування, розподіл, фільтрація, захист.


 

kisspng-cedaredge-community-united-metho
bottom of page