top of page

Геотекстиль Typar SF 

Матеріали  /  Геотекстиль  /  Геотекстиль Typar SF

typar_edited.png
%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BF%D0%B0%D1%80_edi

Щільність: 90 - 190 г/м2
Матеріал: поліпропілен
Колір: сірий
Тип скріплення: термічний
Можлива ширина рулону: 2.6 - 5.2 м

Наявність уточнюйте

Геотекстиль Typar SF - неткане полотно, що складається з нескінченних волокон, що виготовляється методом термічного скріплення з додаванням спеціальних стабілізаторів для підвищення міцності та довговічності матеріалу. Тайпар має підвищену зносостійкість при дії динамічних навантажень і високу опірність до різних хімічних реагентів: кислот та лугів, а також до органічних субстанцій. Матеріал не схильний до гниття і розкладання в грунті протягом 50 і більше років.

Функції геотекстилю Typar SF:

  • Розділення   Геотекстиль розділяє шари ґрунту (наприклад, пісок та гравій), перешкоджає їх змішуванню, що робить конструкцію більш міцною та довговічною. Пори геотекстилю вільно пропускають потік води, але затримують тверді частинки. Шари грунту залишаються розділеними навіть під час інтенсивної гідравлічної активності, не вимиваються і не зміщуються, і здатність конструкції, що несе, не послаблюється.

  • Дренаж   Для організації ефективного дренажу використовується дренажна структура (дренажний шар) та жорсткий та міцний геотекстиль. Завдяки геотекстилю дренажний шар надійно захищений від засмічення та замулювання, що забезпечує високу ефективність роботи дренажної системи.

  • Армирование  Армуючий ефект прошарку Typar досягається за рахунок власної міцності та високого початкового модуля пружності, а також перерозподілу напруги у ґрунті – передачі навантаження з більш завантажених зон на сусідні незавантажені ділянки.

Залежно від класу геотекстиль Тайпар слід використовувати:

  • як розділовий і дренуючий прошарок – SF 27, SF 32, SF 37;

  • на слабких підставах і підвищення стійкості укосів земляного полотна – SF 37, SF 40, SF 56;

  • як армуючий прошарок – SF 56, SF 77, SF 94.

Слід зазначити, що поверхнева щільність – маса 1 м2 матеріалу (г/м2) не є показником, що визначає властивості для нетканих геотекстилів. Поверхнева щільність геотекстилю Typar SF менша, ніж у інших геотекстилів, проте забезпечує більш високі показники при розривних зусиллях, а також знижує трудовитрати при транспортуванні та укладанні матеріалу.

Купити термоскріплений геотекстиль Typar SF для дорожнього та приватного будівництва. Матеріал: поліпропілен. Щільність від 90 до 190 г/м2. Typar SF 27. Typar SF 32. Typar SF 37. Typar SF 40. Typar SF 56. Ціна у Києві. Купити з доставкою по Україні. 

kisspng-cedaredge-community-united-metho
bottom of page